X

اخبار

تاریخ انتشار: شنبه 13 دی 1399
 تقدیر رییس دانشگاه از برگزار کننده کلاس آموزشی "مدیریت خشم" در دانشگاه

  تقدیر رییس دانشگاه از برگزار کننده کلاس آموزشی "مدیریت خشم" در دانشگاه

امتیاز: Article Rating

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از دکتر محمدیان مدیر گروه روانشناسی دانشگاه به واسطه برگزاری کلاس آموزشی "مدیریت خشم" ویژه پرسنل حراست دانشگاه تقدیر نمود.

در این آیین دکتر کریمیان رئیس دانشگاه ضمن تقدیر از خدمات و احساس تکلیف دکتر محمدیان در راستای برگزاری این کلاس آموزشی اظهار داشت:
زندگی امروزه و سبک جدید آن در حال حاضر باعث ایجاد مشکلات روحی و روانی در تمام دنیا از جمله کشورمان شده است. علاوه بر این نیز مشکلات اقتصادی و تحریم های ظالمانه دشمنان و همچنین شیوع بیماری کرونا بر این فشارهای روحی و روانی افزوده است.

لازم است که در سطح جامعه آموزش‌های لازم در جهت رفع این چالش‌ها افراد انتقال داده شود لذا دانشگاه علوم پزشکی نیز در این راستا برای پرسنل حراست و نگهبان این کلاس آموزشی برگزار شده است.

در ادامه نیز حجت الاسلام والمسلمین هاشمی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه ضمن تقدیر از تلاش ها و زحمات دکتر محمدیان در راستای برگزاری این کلاس آموزشی به بیان عوامل و دلایل مثال مسائل روانی پرخاشگری خشم و غیره و گسترش آن در سطح جامعه و ایجاد اضطراب و فشار روانی حاصل از آن اشاره نمود

آقای محمدیان خوشبختانه در این را احساس تکلیف نموده و در راه انجام این کار فرهنگی ارزشمند گام‌های ارزنده‌ای برداشته است که ان‌شاءالله در ادامه نیز اینگونه کلاس‌های آموزشی برای جامعه توسعه و تعمیق پیدا کند.

در بخش دیگری از این جلسه دکتر مصطفی علی‌رحمی مدیر حراست دانشگاه در سخنانی از زحمات و تلاش‌های دکتر محمدیان به عنوان استاد کلاس آموزشی "مدیریت خشم" ویژه پرسنل حراست تقدیر نمود و ابراز امیدواری کرد که این گونه کلاس‌های آموزشی برای تمام کارکنان در سطح دانشگاه اجرایی شود.

همچنین دکتر محمدیان مدیر گروه رشته روانشناسی و دبیر شورای هم‌اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه در سخنانی با اشاره به مشکلات و چالش‌های مختلف در حوزه بهداشت و روان؛ آموزش افراد در سطح جامعه را یکی از اولویت های مهم سلامت روان عنوان کرد.

وی ابراز داشت که گروه روانشناسی و روانپزشکی دانشگاه در قالب یک پکیج آموزشی، این ظرفیت را داراست که برای تمام پرسنل دانشگاه از بهورزان روستاها تا پرسنل ستادی در شهرستان‌ها و مرکز استان؛ آموزش‌های لازم را ارائه نماید.

گفتنی است که در ادامه نیز با اهدای لوح از خدمات و تلاشهای دکتر محمدیان در راستای برگزاری کلاس آموزشی "مدیریت خشم" تجلیل به عمل آمد.

اشتراک گذاری
تصاویر
  •  تقدیر رییس دانشگاه از برگزار کننده کلاس آموزشی "مدیریت خشم" در دانشگاه
ثبت امتیاز