X

اخبار

تاریخ انتشار: یکشنبه 06 بهمن 1398
افتتاحیه پروژه های تحقیقاتی مرکز

  افتتاحیه پروژه های تحقیقاتی مرکز

امتیاز: Article Rating

  

افتتاحیه پروژه های تحقیقاتی تحت عنوان " بررسی وضعیت سلامت روان در شهر ایلام "  و " تاثیر برنامه مداخله ای آموزشی درمانی در پیشگیری از خودکشی  " این مرکز با حضور  معاون  محترم تحقیقات و فناوری ، معاون بهداشتی ، مدیرکل  امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ،مدیر محترم پژوهش ، رئیس مرکز بهداشت شهرستان ایلام ،اعضای هیئت علمی و روانپزشکان و روانشناسان در این مرکز برگزار شد..           

در ابتدای این مراسم ، دکتر کلوندی ، معاون محترم تحقیقات و فناوری دانشگاه ضمن خوشامدگویی به حاضران بر اهمیت توجه به وقایع آسیب زا  اجتماعی تأکید کرد. علاوه بر این ، خانم طهماسبی ، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ، از تلاش های انجام شده توسط دانشگاه علوم پزشکی در زمینه موضوعات روانشناختی و گزارش از اوضاع سلامت روان استان در این زمینه تقدیر و تشکر کرد.

در بخش دیگری از این مراسم ، دکتر جمیل صادقی فر ، معاون بهداشتی دانشگاه از انجام این طرح ها و نقش آن در ارتقاء سلامت روان قدردانی کرد. همچنین دکتر محمدیان ، رئیس مرکز و مدیر پروژه ، در مورد طرح های مذکور توضیحاتی مطرح و انجام این طرح ها را به عنوان هدف اصلی پیشگیری از خودکشی معرفی نمودند.در پایان به ده نفر از روانشناسان مستقر در مراکز بهداشتی –درمانی که کار جمع آوری اطلاعات و دیتاهای مورد نیاز جهت انجام طرح های یاد شده را به عهده دارند ،بسته هایی آموزشی تحویل داده شد.

                                                                               

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • افتتاحیه پروژه های تحقیقاتی مرکز
ثبت امتیاز