X

اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 30 بهمن 1396
برگزاری نشست پژوهشی دبیران سازمان های مردم نهاد

  برگزاری نشست پژوهشی دبیران سازمان های مردم نهاد

امتیاز: Article Rating

این نشست مورخ 25 /11/ 96 در محل سالن اجتماعات معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره ی کل ورزش و جوانان استان ایلام و با مدیریت مرکز تحقیقات آسیب های روانی - اجتماعی برگزار شد. در ابتدای این نشست معاون محترم فرهنگی و جوانان اداره ی کل ورزش و جوانان استان ایلام  ضمن خیر مقدم به دبیران سازمان های مردم نهاد و سایر شرکت کنندگان اظهار داشت: می بایست هم اندیشی و همکاری دوطرفه مابین مرکز تحقیقات آسیب های روانی ـ اجتماعی و سازمان های مردم نهاد در زمینه ی کارهای پژوهشی انجام شود و قول مساعد دادند که آماده ی هرگونه همکاری در خصوص فعالیت های پژوهشی با مرکز تحقیقات آسیب های روانی ـ اجتماعی هستند.

وی افزود: هدف ما این است که از ظرفیت سمن ها در حوزه ی مسائل آسیب های روانی ـ اجتماعی فعالیت کنند. وی به دبیران محترم سازمان های مردم نهاد توصیه کردند: در برنامه ها و زمان بندیهای مشخص شده از سوی مرکز تحقیقات آسیب های روانی ـ اجتماعی برای انجام کارهای پژوهشی استفاده کنید و با مرکز در ارتباط باشید.

آقای تردست ضمن انتقاد از سایر نهادها و ارگان ها اظهار داشت: سازمان ها و ارگان های دولتی می ترسند کار را به سازمان های مردم نهاد واگذار کنند، جهت پیشبرد امور می بایست کارها به مردم واگذار شود، خصوصا جوانان که دارای انگیزه ی بیشتری برای انجام کارها هستند.

سپس آقای دکتر محمدیان معاون محترم پژوهشی مرکز تحقیقات آسیب های روانی ـ اجتماعی اظهار داشتند:همه ی ما به عنوان بومی استان باید در حوزه ی مسائل آسیب های روانی ـ اجتماعی آگاه شویم و در مرکز تحقیقات کارهای خوبی در خصوص حوزه ی مسائل آسیب های روانی ـ اجتماعی انجام شده است و ابراز امیدواری کردند که دبیران محترم سازمان های مردم نهاد با مرکز در خصوص کارهای پژوهشی مرتبط با آسیب های روانی ـ اجتماعی همکاری لازم را داشته باشند.

آقای دکتر محمدیان در ادامه گزارش کاملی از وضعیت آسیب های روانی اجتماعی در سطح بین الملل، کشوری و استانی در خصوص خودکشی، دیگر کشی (قتل)، طلاق، خشونت و ... ارائه کردند.

آقای دکتر ویسانی عضو محترم هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایلام فرآیند پژوهش  در مرکز تحقیقات آسیب های روانی ـ اجتماعی را و نحوه نگارش پروپوزال نویسی ، به منظور آشنایی دبیران سازمان های مردم نهاد در این زمینه، در جهت  نیل به انجام تحقیقات مرتبط با آسیب های روانی - اجتماعی تبیین و تشریح نمودند.

در پایان این نشست عناوین اولویت های پژوهشی در اختیار دبیران سازمان های مردم نهاد قرار گرفت
اشتراک گذاری
تصاویر
  • برگزاری نشست پژوهشی دبیران سازمان های مردم نهاد
  • برگزاری نشست پژوهشی دبیران سازمان های مردم نهاد
  • برگزاری نشست پژوهشی دبیران سازمان های مردم نهاد
  • برگزاری نشست پژوهشی دبیران سازمان های مردم نهاد
  • برگزاری نشست پژوهشی دبیران سازمان های مردم نهاد
ثبت امتیاز